Jak zkontaktovat anděla - Pro úplné začátečníky

7. ledna 2010 v 22:51 | Anya
Tím úplným začátečníkem myslím úplného začátečníka. Nikdy žádná telepatie, nic - jste čistí jako panenská příroda. Ale i kdyby ne, tohle jsou velmi primitivní cvičení, jak zdolat první kroky.

Nejlepší praktikovat v samotě (klidně i v přírodě, doma, kdekoli). Pokud možno žádné zvukové vjemy. Pohodlí by bylo také na místě. Uvolněte se, co nejvíc to půjde (pokud dosáhnete takového uvolnění, že nebudete cítit tělo, můžete si blahopřát - takové úvolnění můžete využít k cestě do meziprostoru nebo k astrálnímu cestování) - POZOR! Ono "úplné uvolnění" zrovna teď není podmínkou - prostě se uvelebte, ať je vám dobře:). Zavřete oči a snažte se uklidnit mysl (jako úplným začátečníkům vám to nemusí jít hned napoprvé, ale cvičení dokáže zázraky - nezoufejte). V mysli k sobě zavolejte svého anděla. Můžete použít "Můj anděli, přijď ke mě a promluv na mě." - můžete použít absolutně cokoli; pokud nejste dobří řečníci, prohlaště: "Prosím, anděli, ozvi se." Je to jedno:) Andělé jsou velmi tolerující bytosti. V hlavě uslyšíte odpověď.

Věčná otázka při první větě, kterou vám anděl sdělí, je: "To si říkám sám! To je moje hlava! Moje mysl!" Můj anděl mi poradil, jak tuto otázku zodpovědět, a já se s jeho radou s vámi podělím. Pečlivě poslouchejte hlas své mysli a hlas anděla. Řekněte v mysli: "Dneska je krásný den." (např.) a požádejte anděla, ať řekne to samé. Poznáte, že hlas anděla je oproti hlasu mysli úplně jiný.

Nepanikařte, nic se neděje, všechno je v pořádku. Položte otázku - zeptejte se anděla, jak se jmenuje? První jméno, které vám vytane na mysli, je jméno vašeho anděla. U mě to probíhalo následovně: Po položené otázce jsem v hlavě cítila ticho. Takové ticho, až mě to děsilo. Byl to neuvětřitelně silný zážitek. Ticho a napětí, kdy dostanu jméno. A když jsem do slyšela, pocítila jsem takovou zvláštní úlevu. (jméno mého strážného anděla je Gabriel - archanděl Gabriel).

Konverzaci můžete kdykoli ukončit. Ale nezapomeňte, že jakmile jednou s andělem promluvíte, je to navždy - od té vzácné chvíle s ním můžete mluvit kdykoli, vědomky i nevědomě. Může vám zodpovědět jakoukoli otázku (Na moji otázku, jestli existoval Ježíš Kristus jsem odpověď také dostala - bohužel si ji nepamatuji. Unikla mi z paměti, jako kdybych věděla něco, co vědět nemám). Víc v dalším článku:)


P. S. pokud kopírovat, tak aspoň se zdrojem - jsou to moje zkušenosti a moje rady vám... Děkuji
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 james007 james007 | 15. března 2011 v 20:04 | Reagovat

zkoušel jsem to a při tom jsem se roztřásl ale žádný hlas jsem neslyšel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama