Kouzlo na zbavení strachu

8. dubna 2010 v 20:03 | Anya |  Kouzla
Pokud se něčeho bojíte a už si svůj strach nechcete nechat, doporučuji následující meditaci:

V klidu si sedněte a podívejte se jako by do sebe. Zavolejte s k sobě svůj strach.Vidíte ho pomalu přicházet.
Uvědomte si, jak vypadá. Je to ošklivá stařena, nebo malý směšný skřítek? Jakkoliv vypadá, když přijde k vám, vynadejte mu. Hrozně, strašlivě, sprostě mu vynadejte. Zkrátka ho seřvěte jako malé rozmazlené děcko. Také mu dejte jméno. Tím ho celou dobu oslovujte a vysvětlete mu, že už ho nechcete a nemáte o něj zájem a  propuťte ho a dejte mu svobodu. A ať se už nevrací!
Následně máte dvě možnosti jak postupovat. Buďto napište jeho jméno na kus papíru, ten vložte do nádoby s vodou (stačí jen malá) a nechte důkladně zmrznout. Led potom vhoďte do vařící vody a jak se bude led rozpouštět si představte, jak se rozpouští i Váš strach.
Druhá možnost je napsat jméno strachu na papír a přivázat ho ke stromu. Nesmí to být přivázáno napevno. Jen velmi " decentně ". Potom tam postůjte a podívejte se, jak vítr od Vás odvál Váš strach...

Moje zkušenost: Takže toto kouzlo jsem vyzkoušela poprvé teprve včera. Dnes jsem měla na praxi zkoušky teda předzkoušky něco jako příprava na závěrečné a měla jsem obrovký starch z toho, že to nezvládnu něco splětu, pokazím a tak jsem našla na netu tohle kouzlo. Řekla jsem si, že nic nezkazím když to zkusím no a tak jsem zkoušela, jenže pořád né a né vidět ten strach a navíc jsem nemohla ven a popravdě se mi už nechtělo vztávat z postele, protože jsem musela vztávat hodně brzo a tak jsem to nechala být. Když už jsem to chtěla vzdát tak jsem začla vidět obrysy a musím říct že jich bylo hodně trochu jsem z toho byla zmatená, ale nakonec jsem řekla, že už je nechci vidět a nějak jsem je vyhnala. A ráno jak jsem se vzbudila, tak mě to hodně překvapilo, protože nepřišel ten můj známy panický strach z toho že to nezvládnu. Naštěstí se nedostavil ani během zkoušek a já cítila takovou úlevu jako kdyby ze mne vše spadlo a já byla volná. Tak to je můj zážitek.

trpaslík
A tady je takový obrázek, který vypadá zajímavě. A zdroj jsem se rozhodla že dám od Tammy . Sice jsem to našla i na jinčích stránkách, ale zrovna dneska jsem to viděla u Tammy tak tu dám i její zdroj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daja Daja | E-mail | Web | 8. dubna 2010 v 20:56 | Reagovat

Zbavení strachu? To zní dobře a zrovna něco takového potřebuju! Díky...

2 Daja Daja | E-mail | Web | 8. dubna 2010 v 21:07 | Reagovat

No a ještě něco k tomu...
Kdysy mě pořád otravovali duchové( http://magical-girl.blog.cz/1004/zazitky-s-duchy-a-hroznym-pocitem )
no a jako já jsem je mocky poprosila, jak jsi nazačátku psala, ale neřvala, poprosila a mluvila k nim jakoby byli v místnosti a se zavřenyma očima je teda prosila at jdou ode mě pryč že mi to vadí apod... .) A od té doby jako by mě nechaly trošec ale pozlobí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama