Září 2010

Layout with Dragon

17. září 2010 v 17:10 | Anya |  Layouty
Dragon
Dneska asi už poslední lay. Je to s drakem a opět je tmavý. V poslední době teda v posledních dvou dnech mě to nějak chytlo já jen doufám že mi tohle nadšení vydrží co nejdéle. Pravidla pro stahování napíšu pod článek.

Two wallpapers

17. září 2010 v 16:06 | Anya |  Wallpapers
Před více než půl rokem jsem našla tyhle obrázky myslím že zrovna u Oroniel15 a moc se mi líbí ani nevím proč, ale na plochu byli příliž malé, a tak jsem se rozhodla že si s nimi torchu pohraju ( to bylo ještě ve photofiltru :-) ) a dneska jsem se rozhodla je sem dát a ten kdo by měl zájem tak ať si je stáhne. Na autorských právech asi budu lpět a to z důvodu, protože jsem si stím dala docela práci. Ten kdo to bude chtít dát na blog/web tak prosím uvádějte zdroj.


(Stačí kliknout na obrázky)Katalog layoutu

17. září 2010 v 13:31

Red layout with Lady

17. září 2010 v 11:51 | Anya |  Layouty
Red Lady
Včera než jsem šla spát tak jsem zkusila další lay a kupodivu se mi i líbí :)
Takže ten kdo si ho bude chtét stáhnout ať napíše do kometéřů a já mu jej pošlu na mail. Uvidíme jstli tento způsob půjde a nebo ne. Takže náhled je v celém čnánku.

Avatars with Katherine

16. září 2010 v 22:20 | Anya |  Avatary
Jen tak z nudy jsem zkoušela další avatary. No nejsou nic moc, ale dají se.Girl with violin

16. září 2010 v 20:59 | Anya |  Layouty
Girl with violin
Dneska jsems e rozhodla udělat ještě jeden layout. Je to zase tmavé téma, ale myslím že se to dá. Dám ho sem k náhledu a ten kdo si ho bude chtít stáhnout tak ať mi napíše do kometáře a já mu ho pošlu na mail. Myslím, že takhle to budu mít pod kontrolou kvůli stahování.

Více v celém článku       

Opětovně rekonstrukce

16. září 2010 v 15:14 | Anya |  Informations
Green Lady
Layout tu nevydržel ani dva týdny. Ted jsem zkusila novou metodu a jsem zvědavá co na to řeknete. Je to tentokrát ve světlých barvých a to z důbodů, že jsem nemocná a chtěla jsem něco světlého. Sice se blíží podzim, ale vypadá píše tak na jarní až letní kabátek, ale to nechám už na vás ;-)

Pořád si nevěříte?

7. září 2010 v 21:57 | Anya |  Nezařaditelné
Tento článek jsem našla u Symbolikalky a hodně mi pomohl a Já doufám že pomůže i vám, protože je velice poučný a navíc není jen tak okopírovaný, ale psaný z vlastní zkušenosti což je nejlepší, takže doporučuju si jej přečíst.

Green Lady
Stále se najdou nováčci kteří si nevěří. V čem? V komunikaci s jemnohmotným světem. Stále trpí komplexem že nic neslyší a hlasy si sami vymýšlí. Bojí se toho že si vše namlouvají.

Tímto trpí snad každý "začátečník".

Nejhroší je se tohoto "zlozvyku" zbavit. Většina z tímto trpících se snaží najít konkrétní důkaz, nějak si to potvrdit. Věřte že je mnoho možností jak "hlasy" vyzkoušet. V tomto článku nebudeme rozebírat co je démon a co ne ale budeme se zajímat o to, jak si vše ověřit.


Lady and butterflay
Dejme tomu že jste se pokoušeli zjistit jméno svého andílka a cosi se vám ozvalo např.: Araiel.
Povídáte si s ním ale nejste si jisti jestli si skutečně povídáte s ním.
Jste z toho na nervy a velmi o sobě pochybujete.

Zkuste se zeptat onoho anděla na věci, které vy nemůžete vědět a můžete si ověřit jejich pravdivost např.:

"Přijde k nám do školy někdo novej?"
"Ano"

Vy půjdete do školy a tam někdo nový.
Takhle můžete pokládat mnoho otázek, váš andílek se na vás za to nikdy zlobit nebude.

Také ho můžete poprosit o určitý sen, aby vám s něčím pomohl například když píšete test tak aby vám poradil s otázkou...


Lady and snake
Dám vám pár příkladů z mých zkušeností: ( Symbolikalky )

Když jsem ještě bydlela v K******, blbě se odemykaly dveře od baráku. Nikdy se mi je nepodařilo otevřít bez pomoci takže jsem často jen zvonila.V tu dobu jsem začínala z andílky.
Když jsem šla jednou dobů,řekla jsem si že opět vyzkouším ty dveře odemknout.Nešlo mi to a tak jsem zavolala andílky aby mi pomohli a LUP!Dveře se otevřeli.

Andílci mi táké pomáhají ve vztazích a uklidňují moji psychiku.Poslali mi bílou můřu která mě uklidňuje a jsou se mnou když usínám.Upozornily mne také na příchod nové spolužačky(Dominiky ze začátku jsem si myslela že to nemusí být zrovna jisté a vono jo.

Varují mne co se má stát a kam radši nemám chodit.Jednou jsem nestíhala práci na počítači a tak jsem na něm u babičky a dědy zůstala až do večera.Na cestě domů musím vždy projít podchodem.Už ráno když jsem šla tak jsem dostala znamení že se má něco stát(jaké neřeknu :-)) a teď když jsem měla odcházet mne přepadl pocit strachu,andílci mne varovali ať nechodím a babička s dědou mi oznámily abych dávala pozor,má být zase fotbal.Nakonec jsem dostala takovej psotník že mne děda raději odvezl domů autem.
Druhý den jsem se dozvěděla že v podchodu proběhla nějaká bitka...


Já doufám, že vám to pomůže jako mě ;)

Dark Lady

7. září 2010 v 21:01 | Anya |  Layouty
Dark Avatar
Udělala jsem další layout z nudy už je nastavený, ale ptozatím není ke stažení zítra se to budu snažit dohnat. Snad není až zas tak špatný mě se to líbí. Je opět tmavý v poslední době mi to nějak jde ( jako ty tmavé layouty ) před tím jsem stím měla velké problémy možná někdy zveřejním svoje úplně první výtvory ( děs a hrůza :-D ). Tak a tady je náhled :)


Colorizace 0.01

4. září 2010 v 17:01 | Anya |  Colorizations
Dneska jsem zkoušela jen tak z nudy colorizaci a já nevím mě se to líbí, al nechám na cás abyste mi to zhodnotily :) Je jich dohromady tři stejný obrázek jinčí oko :)
Colorizace 0.01