Informations

Past Layout

28. srpna 2011 v 22:25 | Anya
Jen tak pro porovnání tady dávím starý layout. Zítra tu nejspíš bude i ke stažení, protože se mi zdá, že je krásný.

Reconstruction

28. srpna 2011 v 14:14 | Anya
Jak jsem již dnes psala, tak konečnš se mi povedlo dodělat celý design... sice není to co jsem přesně chtěla, ale tohle mi postačí zase na nějakou tu chvíli. Takže se nelekněte jak tu vstoupíte, protože v průběhu dne t tu budu dodělávat.

Changes...

28. srpna 2011 v 11:53 | Anya
Jak už v názvu zní, tak chystám změny... Ano, sice nemám tolik času a blog a grafilu, alr to neznamená, že se toho vzdám, protože vím, že to je jedna z mála věcí co mě těší a u které mohu relaxovat. Takže změny. Ty se budou týkat snad všeho... až bude více času, tak "nejspíš" přenastavím celé menu, ale to teď trochu předbíhám. Určitě sem příjde nový layou, který už mimochodem mám, ale chybí mi tam jen pár úprav. Také jsem uvažovala, že bych si na pomoc našla spoluadmina ( tohle slovo opravdu nemám ráda, ale momentálně mě nic jiného nenapadlo... škoda ) a tím pádem kdybych tu měla "pomocnou sílu", tak by blog nebyl zanedbaný a přibývala by tu i ta grafika, ale tohle bude běh na dlouhou trať, protože já jsem hodně vybíravá a také nejsem moc důvěřivá a navíc tuhle myšlenku odkládám už víc jak osm měsíců, ale nakonec jí budu muset zrealizovat, tak snad se mi podaří najít někoho dostatčně schopného s dostačujícími schopnostmi, protože Já nevezmu jen tak někoho - tohle bude opravdu tvrdý boj najít dobrého grafika, který by uměl dělat podobou práci jako Já, samozřejmě čím lepší grafik, tím lépe že...
No to je zatím jen pár změn, ale ty se ukážou v průběhu času dění. Sice to budou malé změny, ale zato budou důležité pro správný chod dění tohoto blogu. A co já vám, třeba se konečně rozhodnu a udělám si webové stránky, jak jsem již psala před nějakým tím časem... a to by byla teda změna, ale dost už tlachání.

Na NIC!

17. srpna 2011 v 14:47 | Anya
Tohle je opravdu na nic.... Chtěla jsem nastavit layouty a nejde to. Chtěla jsem sem dát avatary a taky to moc nejde. Má tohlensto smysl? Ano vím, že si poslední dobou jen stěžuju, ale oprávněně. Takže nevím zda tu něco ještě dneska přibude. Radši si lehnu a budu číst milovaného Terryho Pratchetta a jeho šílenou zeměplochu... :-D

Fight Began !

2. srpna 2011 v 21:36 | Anya
Ano. Jak můžete číst z názvu článku, tak boj začla. Nedávno jsem upozornila na to, že blog.cz si dělá co chce a pořád nám kazí nastavení našich stránek. A dneska se to stalo znovu! Už mi vážně došla trpělivost, protože tohle není normální abych během jednoho týdne musela znovu dělat celé nastavení a k tomu menu! Copak Oni neví co způsobují? - no asi ne, protože by toho nechali. Nevím jestli to je jen problém na mých stránkách nebo jinčích, ale už mě to nezajímá, protože já mám toho už dost!
Už mě to opravdu nebaví to dávám v jednom kuse dopořádku a už minule jsem říkala, že pokud se to stane znovu, tak odcházím a to nejspíš na trvalo.... a to taky udělám. Sice tu budu, ale jen chvíli kdy budu mít hotové stránky, což naneštěstí nevím. Budu se to muset naučit co nejrychleji, jinak asi zešílím a všeho nechám na pokoji i když miluji grafiku, ale takhle to dál nejde a to musíte taky uznat, abych pořád jak blbec něco zpravovala.
Takže tím to začal můj boj. Klidně budu psát každý týden blogu.cz ať své chyby napraví, protože vím, že nejsem jediná, která si tu stěžuje! Hodně adminek mi dalo za pravdu, že tohle jenich nové nastavování a celé glogování je na nic! Ano, je to moderně a designově vyřešené, ale celkově je to na nic! A to mi za pravdu uzná snad každý, kdo má podobné problémy.
Déle se tu nebudu rozčilovat a vykecávat, ale jak jsem již napsala - Boj začal... a já se nehodlám jen tak vzdát !

Začal boj s Blog.cz

29. července 2011 v 1:07 | Anya
Už mě to opravdu nebaví, jak si blog.cz něco mění.... Jednou je to tohle a podruhé zase to a Já můžu zase opravovat menu a rozcestníky a už mě to opravdu nebaví!. Člověk si s tím dá práci a k čemu, aby to mohl zase za pár týdnů změnít! Nejradši bych se tu vypsala, ale to by bylo sprosté a nejspíš bych po něčem takovém blog.cz uzavřela do šuplíku kam se nemám už podívat a asi bych hledala jinčí řešení v podobě webu...
Já jen doufám, že tohle je už naposled co to budu opravovat jinač je to definitivní a já se s největší pravděpodobností přestěhuji na web a nebo všechno tohle hodím za hlavu a budu už jen v grafické týmu, což by mě mrzelo, protože blogování mám velice ráda i když na něj němám čas, ale člově si někdy nemůže vybírat a v mém případě tomu tak nejspíš bude....

Takže tohle je tvá poslední šance blogu.cz jinač ti vyhlásím válku a i když jí třeba nevyhraju, rozhodně nebudu odcházet poražená a s hlavou k zemi ba naopak - něco ztratím, ale víc získám...

Nevím co s tím....

18. dubna 2011 v 12:39 | Anya

Konečně jsem se po dlouhé době vrátila ke grafice. Bohužel mě opustila má můza, a tak se mi nic nedařilo a když už jsem něco udělala, tak se mi to vůbec nelíbilo, ale včera jsem měla pár nápadů, tak jsem to zplácala a není to nejhorší, ale tohle říkam pokaždé. Zatím nevím jak to všechno bude, protože času je málo a někdy jsem ráda, že se na ten počítač dostanu, protože je to jen samá škola atd. atd... Ale teď k věci. docela mě to naštvalo, protože jak jsem psala, tak teď mám čas a dokonce jsem si udělala nový layout na blog, ale on se mi nechce nastavit - stále tu mám tento, neříkám že není pěkný, ale už mě omrzel a chtěla bych tu nový. Nevím kde je chyba, jestli u mě a nebo v blogu.cz, ale to samé teda skoro to samé se mi děje s obrázky - chci nějaký uložit a ono to nejde... teda ono se to uloží, ale vůbec se neobjeví, tak nevím co s tím opravdu je a přestává mě to bavit - neustále odhlašování vkládání obrázkú na třikrát, dokonce mě napadlo, že bych si založila nový blog, ale tím by se to asi nevyřešilo. Takže uvidím, jak to půjde dál a pak se asi rozhodnu - snad to není na dlouho.

Rekonstrukce

19. března 2011 v 12:15 | Anya


Tak jsem se rozhodla, že udělám nový layout. Možná v průběhu dne ho dám i ke stažení, protože ho mám v šesti verzích :-D zároveň tu provedu menší úpravy hlavně v menu, ale těch se asi dočkáte až k večeru. Nechce se mi to věřít, ale je víkend a já se budu učit jako by to přes týden nestačilo. Opát má oblíbená věta.... sbad se vám líbí nový layout :)

Co tak napsat?

18. března 2011 v 19:48 | Anya
Takže prázdniny nám už dávno skončili a někteří přežili zdárně první týden :-D Dlouho jsem tu nebyla, protože jsem neměla čas teď to bylo samé učení a málo spánku. Jak jste si určitě všimly, tak je tu nový layout no spíše design, protože tohle je nedodělané a hrozné, sice obrázek se mi líbí, ale je to prostě nedodělané. Buď přes víkend udělám nový lay a nebo tento zkusím vylepšit a zas se musím vrhnout na menu, protože nejdou odkazy, jak blog něco mění, tak se mi to všechno zruší a já můžu zešedivět. Dneska asi udělám jenu sadu avataru a půjdu konečně spát :-D ať dospím ten týden.

Nepřítomnost

4. března 2011 v 21:21 | Anya

Takže jen krátce to zhrnu nebo spíš oznámím. Zítra odpoledne odjíždím si užít zaloužené prázdniny na chatu s přítelem a partou přátel, a tak tady nebudu přibližně do středy. Možná udělám nějaou grafiku tak, ale s tím bych nepočítala, protože jsou to přece jen prázdniny a v poslední době se mi moc nedaří a moje kreativita je ta tom taky podobně. Tak se mějte a těm co prázdniny teprv začínají, tak přeji ať si je užijou ;-)
 
 

Reklama