Informations

Again new Layout

28. února 2011 v 17:55 | Anya

Musím se přiznat, že předešlý layout tu nevydržel příliš dlouho :( nevím proč. Vždycky se mi líbí a říkám si že tu nějakou chvíli vydrží, ale po čase se mě omrzí a já jen tak zkouším něco v photoshopu a najednou se mi něco zalíbí a já se rozhodnu, že si nastavím "zase" nový layout :-D ale teď budu doufat, že tento layout tu vydrží minimálně měsíc a né dva max. tři týdny :-D Tento layout je na téma Pushing Daisies, ale záhlaví jak jsem ořezávala, tak se mi ořízlo trošku jinač a teď už na to nemám náladu abych to spravovala snad během zítřka a nebo týdne navíc jsem si hodně vyhrála s menu... Tak doufám, že se bude líbit :)

Menší dotaz

27. února 2011 v 13:31 | Anya

Takže mám meší dotaz... Je ohledně toho, že blog má menší změnu. Nevím jak vy, ale mě to tak tochu nevyhovuje a tady je můj dotaz. Chtěla jsem sem dát nějakou grafiku, ale najednou jsem zjistila, že nevím jak mám dát odkaz, teda později jsem na to přišla, ale stále s tím mám problém :( Dala jsem vložit/upravit odkaz dala potřebné URL zkoušela jsem všechny možné cíle a do titulku jsem dala stáhnout a ono mi to napsalo jen nějaký kod, takže kdo ví jak s tím mám zacházet, tak Vás prosím jestli byste mi neporadili byla bych Vám moc vděčná.

New Layout (Frozen flower)

15. února 2011 v 11:32 | Anya
New Lay 0.2
Ano a je tu zas nový layout. Vím, že ten poslední tu nevydržel nějak moc dlouho asi tak deset dní, ale nu což. Myslím, že tento je taky pěkný ano je zase tmavý, ale mě to nevadí mám ráda takové barvy nebo se mi spíš líbí takové layouty, ale neříkám, že tamten nebyl pěkný, ale ne mne asi moc světlý :-D No nebudu tu rozebírat dlouhé devaty o tom co se mi líbí a co ne. Snad se vám líbí jako mě a ten starý máte k nahlédnutí v celém článku a můžete porovnávat ;-)

New Layout

6. února 2011 v 19:10 | Anya
New Lay
Tak a je tu další layout tentokrát je ovšem světlý :) protože jsem si potřebovala zlepšit trošku náladu, ale to je bokem. Popravdě nevím jak dlouho zde vydrží, snad dlouho, protože se mi líbí - no jo je to fialková což já tuhle barvu mám obzvláště ráda. No nevím co dál napsat jen doufám, že se vám líbí dám sem i náhled toho předchozícho jen tak pro radost.


Kopie 01

Opět jsem zde

1. února 2011 v 17:01 | Anya
Hope
Píši další omluvu, ale tentokrát se nebude týkat toho, že jsem neměla čas a další podobné věci jako je škola atd...
Důvody mé nepřítomnosti jsou tentokrát mnohem závažnější. Nebudu to radši rozebírat, ale zkráceně-ve středu nejmenovaného času jsem šla na spinning, ale už před tím jsem měla do té středy za sebou šest hodit tělocviku a na to ten spin. Moje tělo to zjevně nezvládlo a měla jsem svalovou horečku, ale něco se stalo.
Stalo se to že díky takové obrovské námaze svaly vypustili mnoho enzymů a toxinů do mého těla a následkem toho mi selhali ledviny a játra. V pondělí ve tři ráno pro mě musela přijet záchranka díky záchvatu způsobeném těmi ledvinami a játry. A co dále dodat... byla jsem až do dneška v nemocnici a jsem převelice ráda, že mě pustili jinač bych se asi zbláznila. Teď musím dodržovat přísnou dietu a klid na lůžku a žádné namáháni což bude pro mne velice obtížné jelikož jsem hodně sportovně založená a nevydržím v klidu, ale to rozebírat nebudu a nebudu vás zatěžovat svými problémy. Jen jsem chtěla abyste věděli důvod mé nepřítomnosti. Snad mi to omluvíte.

Po X letech

29. prosince 2010 v 17:52 | Anya
Lepší název článku mě už nenapadl. Je to hodně dlouho co jsem zde byla, ale omlouvat se nebudu, protože by to bylo zbytečné už tu bylo tolik omluv, že se to pomalu spočítat nedá. Ale chci vám říct teda asi těm osmi lidem co tu chodí, že se pokusím alespoň jednou týdně něco zde přidat, ale je toho docela dost. Taky mám jednu novinku a to takovou, že jsem se poměrně nedávno přidala do ( týmu) grafického a to u DominiQy mého spřáteleného blogu, tam taky můžete najít pomalu veškerou grafiku, kterou budu dávat zde, ale momentálně jsou tam novější kousky. 
Zimní nálada mě už jaksi přešla a tak jsem zde udělala nový layout, jen doufám že stojí za to, ale popravdě jsem s ním víc spokojená než s předešlým. No myslím si, že toho bylo už docela dost a já se asi vrhnu na grafiku a něco sem přidám ať to tu je trošku plnější. Tak se zatím mějte a kdyby něco, tak stačí napsat do komentářů. 

Nejspíš budoucí kabátek

24. listopadu 2010 v 21:03 | Anya
Big drop
Po hodně dlouhé době jsem zkusila zase nějaký ten lay. Popravdě jsem tu chtěla udělat nový layout, ale moc se mi to nedařilo :( no a at to neprodlužuju tak tady je ukázka... je hrozný, ale momentálně nic lepšího mi nejde, doufám že mi napíšete co si myslíte...


imagebam.com

Problém s nahraj.to

20. listopadu 2010 v 18:53 | Anya
Feather
Až ted jsem zjistila, že nahraj.to předělalo své stránky, a tak vše co jsem tam měla uložené se nenávratně smazalo. Pokusím se co nejdříve vše obnovit, ale chvíly to nejspíš potrvá hlavně u layoutu. Kdybyste chtěli něco stáhnout a ono by to nešlo, tak mi napiště do komentářů a já to zpravím...
Více v celém článku.

Omluva

10. října 2010 v 11:59 | Anya
Spark in the dark
Chtěla bych se všem moc omluvit že jsem tu dlouho nebyla, ale měla jsem a mám pokažený PC a ještě to bude tak týden trvat teda já doufám že to bude co nejdřív, protože se jinač zblázním. A omluvit jsem se chtěla hlavně Affskům dneska jsem u babičky tak se pokusím vás všechny oběhnout. Tak se mějte a držte mi palečký at mám PC doma co nejdřív. Mějte se :)

Opětovně rekonstrukce

16. září 2010 v 15:14 | Anya
Green Lady
Layout tu nevydržel ani dva týdny. Ted jsem zkusila novou metodu a jsem zvědavá co na to řeknete. Je to tentokrát ve světlých barvých a to z důbodů, že jsem nemocná a chtěla jsem něco světlého. Sice se blíží podzim, ale vypadá píše tak na jarní až letní kabátek, ale to nechám už na vás ;-)
 
 

Reklama