Informations

Nový kabátek

29. srpna 2010 v 13:08 | Anya
Stars
Takže už je to skoro všechno hotové jen pár detailů. Je to menší změna ze světlé na tmavé, ale no co hlavně že se mi líbí a vám taky :) Články dneska přibudou ale až večer, protože dneska jedu navštívit mamkou a sestřičku, takže tu bude brácha a bratranci, alespoň budu mít na chvíly klid :)

Rekonstrukce

29. srpna 2010 v 11:41 | Anya
Flower
Opět tu je další rekonstrukce, tenhle layout mě tak trošku omrzel a tak jsem se pustila do nového. Je trošku víc tmavší, ale na chvíly to tu vydrží :-D. Snad se vám bude líbit.

Rekonstrukce

30. července 2010 v 19:55 | Anya
Ano a je to tu je tu konečně nový layout. Udělala jsem dohromady tři layouty a nakonec jsems e rozhodla pro tento ani nevím proč, ale líbí se mi no a tak teď ho jdu nastavit možná to bude tady vypadat hrozně, ale snad to bude stát za to :)

Nový layout

24. května 2010 v 19:32 | Anya
Takže jak jjste si určitě všichni všimli tak mám konečně nový lay. Není ovšem tak impozantní jako předešlý na takové úrovni ještě nejsem, ale pracuji na tom :). Snad se vám bude líbít, protože mě se líbí i když tu měl být jinčí, ale ten mi nešel nastavit no a to je v pořadí asi tak 3 nebo 4 lay co tu měl být :). To bude asi tak všechno a dneska ještě přidám nějaké články:)

Blbne mi blog

11. května 2010 v 20:36 | Anya
Nevím jak vám, ale mě blbne blog. Pokaždé co najedu na stránku tak mám menu až na konci stránky, ale jakmile kliknu na článek tak je vše v pořádku dokud nenajedu znovu na hlavní stránku. Taky vám to tak blbne nebo jsem jediná.

New Lay nebude

10. května 2010 v 21:26 | Anya
1
Jak jsem psala že budu dávat nový lay tak jak jste si všimly nic tu není. Je to tím. že je jednoduchý, ale zato se špatně nastavuje a právě kvůli chybám ho sem nedám dokud teda na něco nepříjdu. Dnes, ale spíš až zítra se pokusím o něco nového.

Info

7. května 2010 v 22:32 | Anya
Prince Dastan
Takže jen tak pro informaci i když to není vůbec důležité tak jsem myslím předevčírem nebo včera psala že bych chtěla nový design jenže jsem nikde neviděla pěkný a tak jsem se rozhodla udělal si ho sama no zítra budete moc posoudit. Teprve před chvíly jsem ho dokončila a trval mi přibližně 30 min. ale nápad se rodil dlouho :) není to ovšem nic profesionálního, ale i tak si myslím že je pěkný. Snad se vám taky bude líbit. Všem přeji krásné sny kdo bude číst tenhle článek a kdo uvítá ke mě na blog :)

Jen tak

4. května 2010 v 16:57 | Anya
Tamina
Tento týden mám docela dost času, aprotože mám ranní praxi, ale zase nevím co tu přidat teda jo něco mám, ale také bych chtěla abyste když tak napsali co byste tu chtěli. Uvažovala jsem, že jsem dám něco o čakrách, třetím oku a možná nějaké meditace, ale byla bych ráda kdybyste i něco napsali. Tak zatím a do večera tu myslím něco přibude, pokud mě tu pustí brášin :)

Prince of Persia: The Sands of Time

3. května 2010 v 11:13 | Anya
Prince of persia
Je tu nový měsíc a já zase narazila na nový film. Je to taky z dávných dob, ale ne zas tak dávných i když... a jmenuje se Prince of Persia: The Sands of Time ( Princ z Persie: Písky času ). Hodně mě zaujal trailer a nejspíš na to půjdu do kina a nebo si to stáhnu. Trailer naleznete v celém článku. Určitě se na to koukněte pokud máte rádi podobné filmy. Teť tak uvažuju, že nejspíš založím samostatnou rubriku, ale uvidím ještě :)

Omluva

1. května 2010 v 9:41 | Anya
víla 2
Chci se jen omluvit že tu není momentálně nic nového, ale ve škole mám trochu skluz jelikož jsem si nechala závěrečnou práci až na posldení týden ( já blbec ) tak jsem neměla moc času. Ale tet to napravím. Během dneška tu určitě něco přidám, ale možná až k večeru, protože se musím ještě učit na přímačky co dělám v pondělí na nástavbu a to jsem se na ně ani jednou nepodívala. Tak zatím :)
 
 

Reklama