Informations

Souboj titánů

21. dubna 2010 v 20:56 | Anya
Perseus
No a další moje hodnocení jednoho filmu a to je Souboj titánů. Tento fim teprve dávájí v kinech, ale mě se podařilo ho stáhnou v dobré kvalitě a tak jsem nemusela chodit do kina jo sice to nemá tu atmosféru jako v kině, ale mě to stačí :) Takže tenhle film se odehrává zase v Řecku a zase je dná o bohy stejně jako v Percy Jackson, ale je to trochu jinčí :) Možná někdo viděl starou verzi z roku 1981 já třeba jo a líbilo se mi to, ale tet je to novější a možná i lepší. Popravdě jsem očekávala že to bude o něco lepší, ale není to zase úplně nejhorší mě se to líbí a má to i dobré efekty a hudbu. No nevím co víc dodat, akorát to že se to od staré verze líší a je pěknější, ale to je jen můj názor. Myslím, že se to bude hodně lidem líbit a tet můj postřeh o hercích:

Sam Wortington - Perseus ( Známý taky díky Avatarovi )
Liam Neeson - Zeus ( Láska nebeská nebo namluvil Aslana z Letopisy Narnie)
Ralf Fienes - Hades ( Krásná pokojská, Harry Potter jako Voldemort a Vévodkyně)
Hans Matheson - Ixas ( Bathory )


Percy Jackson a Zloděj blesků

21. dubna 2010 v 20:35 | Anya
Percy Jackson
Takže já jsem si to nákonec stáhla toho Percy Jackson a Zloděj blesků a musím říct že je to dobré. Mě samotnou baví řecká mytologie a báje a vše co s tím spojeno včetně histrorie. Jsem zvědavá jaký bude druhý díl, který nese název Percy Jackson a moře nestvůr. Takže tenhle film doporučuju těm kteří mají rádi podobné filmy, dobrodružství a srandu což některé scény jsou hodně dobré:) a taky ten kdo mád řeckou mytologii. Hrají tam například :

Uma Turman jako Medůzu
Pierce Brosnan - Chiron
Sean Bean - Zeus ( Ti co viděli Pána prstenu tak tam hrál Boromira )
Steve Coogan - Hades ( př. cesta kolem světa za 80 dní )
Melina Kanakaredes - Athena ( Kriminálka NY )

Info

17. dubna 2010 v 20:36 | Anya
E

Takze jen tak abych se nenudila, tak tu dneska doplním zbývající živly ať je to tu kompletní :)

Dnes a zítra tu nejsem

9. dubna 2010 v 18:52
3
Ahojky jak se máte. Jak jste si všimli nadpisu tak dnes a zítra tu nebudu. Jedu s bráchou k mamce a za ségrou, protože zítra je na radnici uvítáni občánku jelikož Elizabeth ( tak se jmenuje sestra ) měla 5.4.2010 3 měsíce a tak jsme srdečně zváni, takže dneska a zítra neočekávejte žádné články, ale měly bychom se vráti teda alespoň já už zítra večer. Tak se tu všichni mějte a zítra nebo v neděli pá.

Pár vět na závěr

1. dubna 2010 v 23:40 | Anya
6

Takže dneska nic už nepřidám sice tu toho moc není, ale budu se snažit :) . Zítra jedu k mamce na celý den pohlídat ségru, ale jak se vrátím tak se konečně vrhnu do práce a dokončím jetě to co není hotové jako např. menu. Mám tam trochu zmatek a musím to prostě asi celé překopat. Tak já se sváma loučím a přeji dobrou noc.

New design

31. března 2010 v 19:08 | Anya
avatar 2
Takže jak jste si určitě všichni všimli mám zase nový design. Sice není odemne jak jsem psala, ale nějak se mi to nedařilo a náhodou jsem narazila na tady tenhle a moc se mi zalíbil, že jsem napsala aoutorce jestli by mi ho nemohla poslat a já bych si ho nastavila. Díkybohu byla její odpověď kladná a poslala mi ho a tím jí děkuju :) . Doufám že se vám všem bude líbit, protože mě se líbí a hodně :D. No a na závěr chci oznámit že mám nové Affsko a zároveň je první takže jí děkuju že se se mnou spřátelila.

Bude opětovně rekonstrukce

29. března 2010 v 14:54 | Anya
Ano jak už vyplívá z názvu rozhodla jsem se, že to tu trochu předělám. Dneska večer se nejspíš vrhnu na nový dess a i s menu si budu muset pohrát. Jak jste si mohly všimnout moc článku tu nepřibilo a to z jednoho důvodu že nemám tolik času jako na začátku školního roku. Letos končím střední a prostě valí se na mě učivo a nestíhám dotoho mám ještě jeden blog, který naleznete zde. No už musím jedu k zubaři, ale dneska tu ještě budu tak se mějte.

New Dess

15. března 2010 v 14:00 | Anya

Tak jo ten kdo tu jen náhodou zavítá tak byl už tady někdy před tím tak si mohla všimnout že mám nový dess, ale jelikož tu nikdo nechodí tak si toho nikdo nevšimne. Právě teť si připadám, že jsem tak trochu blázen, protože si tu vpodstatě píšu sama pro sebe. No dobrá, ale ten kdo už sem příjde a má rád Twilight sagu a nebo The vampire diaries tak at se podívá na můj druhý blog Sem . No a Já se sváma rozloučím.
 
 

Reklama