Něco o mě

Hurááááá

16. června 2010 v 18:26 | Anya
Flowers
Taková malá informace, ale pro mě je hodně důležitá a radostná :) a i pro vás to jen taková malá informace. Je to o tom, že jak jsem minulý týden dělala písemné a praktické zkoušky, tak teď jsem měla ústní "dnes" a i když jsem se moc neučila, protože jsem líná :) (no učila spíš opakovala a to teprv včera) tak se mi povedlo to udělat a to dokonce na JEDNIČKU!!! Já tomu stále nemůžu uvěřit, protože zároveň k tomu mám vyznamenání což mají jen 4 lidi ze třídy plus Já a to nás je dvacet z toho dva jdou v září kvůli neuzavřených známek, blbci. Takže tohle je moje radostná informace a i chvíle a v pátek to bude teda oslava, protože jsme to dali všichni což nebývá často hold jsme to ale šikovná třída, škoda že se rozcházíme, ale určitě se ještě uvidíme, ale to tu už nepatří. Tak se všichni mějte a dneska tu něco určitě přidám ať to tu nezeje prázdnotou :D

Mám to v kapse !

11. června 2010 v 15:46
Okurka
Takže jsem dneska volala třídní kvůli výsledkům a pořád tomu nemoho uvěřit, protože písemné jsem dala za 1 a to si myslím, že mi tam něco chybělo určitě a praktické mám za 2. Teď ještě ústní a konec. Téda pořád tomu nemohu uvěřit, ale je to tak :)

První zkoušky za mnou

10. června 2010 v 20:42 | Anya
Strawberry
Takže mám za sebou první závěrečné zkoušky hurá :D jsem tak ráda, že je to za mnou, protože to bylo úmorné. V úterý jsem psala písem né a to jsem z nich neměla vůbec žádný strach, ale jakmile přede mne daly papír tak jsem na všechno zapoměla naštěstí postupem času jsem si na všechno vzpoměla tak uvidíme zítra to budu volat do školy jak to dopadlo atd..

Zase jsem uvažovala :)

5. května 2010 v 20:47 | Anya
White queen
Takže jsem jen tak uvažovala, že asi změním kabátek stránek, ale nevím co. Chtěla bych něco jarního i když je květen možná květinové vzory ale uvidím. Dneska jsem se jen tak pokušela o layout a nic chuť je ale moc mi to nejde což mě hodně štve snad to dohoním o víkendum ale to se uvidí ještě. Jinač mám nové Affsko jménem Lucy a má blog o grafice :) taky jsem dělala nové avatary, když už mi nejdou layouty tak dělám avatary. Některé jsou na téma Prince of Persie: The Stands of Time a teť jsem dodělala na téma Alice in wonderland možná je ještě dneska přidám a nebo zítra. Asi to vypadá, že je to pomalu grafický blog, ale tak to není ( alespoň teť ne :) ) jen mě to baví a jsem ráda když to někdo okomentuje atd.. :) Takže se mějte a dobrou.

Zase pár řádků o mě

5. května 2010 v 18:47 | Anya
Buterflay
Jen tak pro informaci v pondělí jsem dělala příjmačky na nástavbové studium v oblasti podnikání. Dneska připíšu něco málo o sebě spíše čemu se věnuju už třetím rokem na střední škole. Přibližně mi zbývá už asi jen měsíc školy, protože v červnu začátek června dělám záverečné zkoušky a studuji kadeřnici. Mnozí si můžou říkat jo to nic nené je to jen výuční list, ale zdání klame. Je to docela složitý obor, protože musíte se naučit stříhat všelijaké technologické postupy, komunikace s lidmi a věřte mi s některými je to o nervy když víte že tu zákaznici budete mít další 2 hodiny :). Naučit se chemické složení toho a zese toho. Skoro každý si myslí, že je to lehké, ale tak to není. Mnozí odešli už v prváku někteří se drží stěží jen aby měli nějakou školu. No a tak jsem chtěla jen napsat, že jak jsem dělala ty příjmačky tak jsem se dnes dozvěděla, že mě přijalo a já budu ještě 2 roky na škole ciž je fajn, protože se necítím dva krát nejlépe na práci :) ikdyž na praxi makáme ostošest 6hodin vkuse ( no zase v kuse ne pokud se nějak ulejem tak je fajn ) . Takže se mějte a já budu oslavovat, ale až o víkendu snad :)

Moje malá Elinka

10. dubna 2010 v 20:33 | Anya
A jak už jsem psala v předešlém článku, že tu dám fotku z dnešního přijímání občánku tak tady ji máte. No prostě k sežrání rošťák malý.
Elinka

Pár řádku o mě

2. dubna 2010 v 22:16 | Anya
Me

Jméno : Kristýna
Přezdívka : Anya
Narozena : 22.5.1992
Věk : 18 let
Vzdělání : poslední rok na střední
Město : Ostrava
Icq : 488-716-446
Jazyk : Čeština, Angličtina, trochu rusky, špaňeslky
Vlasy : špinavý blond (ale mám udělaný melír)
Oči : modré
Postava : normální
Pohled na svět : optimista
Povaha: řekněme že mám více osobností jednou jsem taková podruhé zas maková
Otevřenost : introvert
Moje povaha : aktivní, charakterní, naslouchavá, neústupná, pečlivá, přátelská, přesvědčivá, samostatná, spolehlivá, ulítlá, veselá
Oblíbená barva : takže já mám ráda všechny barvy to záleží podle nálady, ale ve velké oblibě mám fialovou
Nejobllíbenější film : složité mám ráda hodně historické (troya,the young victoria,bathory apod.) ovšem mám ráda i komedie
Nejoblíbenější seriál : CSI Miami, Las Vegas, NY, Dr. House, The Vampire Diaries,
Nejoblíbenější herec/herečka : oblíbence nemám
Oblíbená hudba : poslouchám vše co se mi líbí
Obíbené jídlo : Pizza, Čína, Cheeseburger, hranolky s rybou
Oblíbené pití : Oringe juice
Oblíbená kniha : Škola noci , Na větrné hůrce, Twilight saga,

Moje motto : Nikdy neříkej nikdy!
Co nesnáším : Lidi kteří mají dvě tváře ... že se chovají jako kamarádi a potom vás pomlouvají
Zájmy : četba, historie, hudba, kina, posezení s přáteli, tanec, televize, film, video, venkovní aktivity, zábava
Literatura : historie i romantické, ale nesmí být až moc přeslazené. Ta kniha mě prostě musí něčím zaujmout
Mazlíčci : Kocour Macík
 
 

Reklama